Výlety

Výlety

PODZIMNÍ  TOULÁNÍ  VÝCVIKU PSŮ HROU

KAM: podzimní toulání Prahou 

KDY: 23.11.2019
S KÝM: s instruktorkami výcviku psů Luckou Kroppovou a Mili Beranovou
PRO KOHO: pro všechny, kteří by se svým pejskem chtěli zažít prima den ve společnosti dalších psích i lidských kamarádů, kteří si chtějí procvičit již naučené v rušném prostředí města.

ZA KOLIK:  300,-Kč/tým, děti a důchodci zdarma ????
DÉLKA VÝLETU: Trasa je vytyčena tak, abychom se vrátili zpět na Hlavní nádraží, odkud zase společně pojedeme zpět do Berouna. Návrat do Berouna cca 17 - 18:00h

NÁPLŇ: Výlet je koncipován opět jako socializačně výcvikový tak, abychom si    procvičili co nejvíce nových dovedností, pohyb ve městě a řešení jeho nástrah,    nástup a výstup na jezdící schody, pojedeme také metrem /pro ty, kteří si netroufají, nebojte, instruktorky Vám budou k dispozici radou i pomocí a vše zvládnete, nebojte/. V rámci výletu máme zajištěnu i restauraci, kam můžeme se psy a kde výborně vaří za přijatelné ceny.

CO SEBOU: obojek, vodítko, postroj - kšíry, pamlsky (velké množství), náhubek, můžete vzít i flexi vodítko, budeme procházet místa, kde budeme moci dát psům trochu volnosti. Pro Vás, pohodlnou obuv, menší svačinku ve formě sušenky, ovoce. Lahev vody pro sebe i psa. 

POTVRZENÍ  ÚČASTI: sms zprávou - na tel.č: 604 820 019 ve formě výlet - jméno psa - plemeno - vaše jméno, NEBO na email: mili-vycvikpsuhrou@seznam.cz 


ANDĚLÍČKOVÁNÍ 2019

Dobrý den a Ahoj ????, milí přátelé 4nožců ????

Moc ráda bych vás navnadila na nadcházející akci kterou pořádáme 7. 12. 2019 ve Bzové ANDĚLÍČKOVÁNÍ 2019 .
Tuto akci s Vámi pořádáme již pátý rok a každý rok se nám podařilo získat větší množství dobrot pro zvířátka ,tak doufám, že i letos se nám to povede. O jakou akci se jedná? Jedná se o dobrovolnou sbírku pro zvířata z Eko centra Zvířecí Pohoda http://www.zvirecipohoda.cz/, kde každou sobotu cvičíme. 

V eko centru se s láskou starají nejen o opuštěné pejsky a kočičky ale i o koně, kozy, morčátka, prasátko a daňka ???? A co můžete zvířátkům přinést? Můžete přinést: granule, konzervy, pamlsky, obojky, vodítka, deky, pelíšky (staré po vašich mazlíčcích pokud jim Ježíšek přinese nové ????, suché pečivo, peníze na veterináře a možná, že vás ještě něco napadne. Loni se nám povedlo nasbírat přes 350 kg granulí + velkou hromadu ostatních věcí. Pokud se k nám chcete přidat a zvířátka něčím obdarovat kontaktujte mě. Nebo pokud je to pro vás snazší můžete věci nechat u nás v knihkupectví v Berouně. Já věci zkovám a předám za vás společně s ostatním na naší poslední letošní akci.
Přikládám odkaz na foto z let předešlých:
https://vycvikpsuhrou.rajce.idnes.cz/Andelickovani_2018/
https://vycvikpsuhrou.rajce.idnes.cz/Andelickovani_2017/
https://vycvikpsuhrou.rajce.idnes.cz/Bzova_Vanocni_2016/