Reference - Falco

Ahoj Lucko, s upřímnou radostí ze společné spolupráce vřele doporučujeme Lucii Kroppovou jakožto skvělého znalce psího - všeho. Oslovili jsme jí ve chvíli, kdy se naše rodinná smečka rozrostla o tříměsíční štěně považujeme za dokonalé setkání v pravý čas. Od samého začátku jsme neměli jediný důvod spekulovat nad tím, co nám Lucie ze psího světa odkrývá, jelikož vše jsme si hned společně mohli vyzkoušet a zažít.

Nyní už je našemu štěněti měsíců téměř šest a my máme za sebou 10 soukromých výcvikových lekcí. Díky těmto setkáním nejenže ovládáme základní povely a máme ponětí o tom, co znamená slušné psí chování, ale máme spoustu přínosných souvisejících informací včetně důležité psí socializace, které než bychom měli šanci načíst a ještě ověřit, naše štěně by šlo pomalu do důchodu. Navíc cesta ke společnému porozumění mezi námi a naším psíkem by byla na míle trnitější.

Velmi oceňujeme především to, že Lucie své práci nejen skvěle rozumí, ale umí jí srozumitelně a s klidem vysvětlit, předat a klientům trpělivě opakovat. K nezaplacení!