Socializačně – výcvikové výlety

Pro své klienty pořádám také socializačně-výcvikové procházky, kde si psi a jejich majitelé ve skupině procvičují vzájemný vztah i komunikační dovednosti a zároveň mají psi možnost, se pod kontrolou seznamovat s novými situacemi vždy pod kontrolou majitele a lektorky.

  • Cena: 350 Kč (1 tým: majitel + pes)
    Doprovod bez psa: zdarma

27.1.2024 od 9:00h – SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKA – okolí Bzové –  procvičíme si v reálném prostředí lesa, louky, vsi, co jsme se již naučili, zkrátka 2 hodiny procházky, cvičení, povídání a hezkých zážitků. Tématem bude PŘIVOLÁNÍ .Těším se na Vás. Místo si rezervujte na mém tel.č: 604 820 019 ve tvaru: jméno psa, plemeno, soc. proch. či telefonicky.

 

26.3.2021 od 9:00h – SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKA – okolí Bzové –  procvičíme si v reálném prostředí lesa, louky, vsi, co jsme se již naučili, zkrátka 2 hodiny procházky, cvičení, povídání a hezkých zážitků. Tématem bude PŘIVOLÁNÍ 🙂 .Těším se na Vás. Místo si rezervujte na mém tel.č: 604 820 019 ve tvaru: jméno psa, plemeno, soc. proch. či telefonicky.

……………….

Dále 1x měsíčně pořádám pro své klienty celodenní výlet, kde si mají možnost procvičit vše co se naučili na lekcích v různorodém prostředí, pod vedením zkušené instruktorky: les, louka, město, dopravní prostředky, nádraží.

  • Cena: 300 Kč (1 tým: majitel + pes)
    Doprovod bez psa: zdarma

Pokud máte chuť, můžete si prohlédnout fotky z našich výletů a procházek v mé fotogalerii.