Víkendové semináře a workshopy

Výcvik psů hrou pro Vás pravidelně organizuje tzv. "víkendovky" - 2-3 denní výcvikové pobyty s různou kynologickou tématikou.

Cena se řídí délkou "víkendovky", pozvanými hosty a lokalitou umístnění.

Cena bude vypsaná vždy u jednotlivých "víkendovek". Můžete si zde prohlédnou fotogalerie z uplynulých akcí.


1. intenzivní víkend výcviku psů hrou, netradičně

TERMÍN KONÁNÍ: 10.12. 5. 2019

Na této akci se budeme věnovat intenzivně výcviku a jeho charakteristikám. Připomeneme si již naučené, ale také si odkryjeme novinky ve výchově, výcviku i ve hře. Vhodné pro všechny, ale především pro ty, kteří s námi již delší dobu spolupracují. 

2. Kdo si hraje – nezlobí, jak se pes učí? Výchova psa pomocí volby

TERMÍN KONÁNÍ: 7.9. 6. 2019

Hra jako možnost  - jak hru použít ve vztahu, jak si hrát a zároveň se učit.  Jak využít vnitřních i venkovního prostor ke hře. Jaké hračky jsou bezpečné, jaké použít pro práci, jak hru zapojit do vzájemného vztahu a jak pomocí hry naučit nenaučitelné. Vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít pohodoý víkend a načerpat inspiraci k hrám a učení.

3. Jak na psa s nevhodným chováním – specifické hry pro tvarování chování 

TERMÍN KONÁNÍ: 13.15. 9. 2019

Každý jsme se někdy dostali se svým psem na křižovatku vztahu, kdy každý chtěl jít jiným směrem. Každý z nás se dostal do situace, která se zdála bezvýchodná. Jak v takové situaci reagovat, jak se situaci vyhnout nebo jí předejít? Jak využít komunikace i specifické hry pro tvarování chování. Nabízíme intenzivní víkend pro psy, kteří jsou pro svého majitele občas nečitelní, reagují neadekvátně, či nepřiměřeně, nebo ho jen omezují. Budeme se věnovat psům, kteří ... neumí vycházet s jinými psy, vynucují si pozornost, koušou, nenechají se ošetřit, učesat, zvednout... zkrátka vhodné pro všechny majitele, kteří se chtějí naučit jak se psem pracovat v krizových situacích a jak zůstat klidný...