Víkendové semináře a workshopy

Připravujeme pro Vás každý měsíc přednášky na tato témata:

 

DORNOVA METODA – sobota 26.6.2022 – od 14:00h  – přednášející: Tereza Garncarz /Gancař/ – přednáška v rozsahu 3hod. – dozvíte se: co je “dornovka” – pro koho je vhodná  – trocha anatomie a fyziologie opěrného aparátu psa – kdy metodu použít a kdy naopak není vhodná… ukázka Dornovy metody na psech přednášející – a samozřejmostí je i beseda a odpovědi na vaše otázky.  A k tomu povídání bude malé občerstvení. Máte se na co těšit.

Cena 400,-/ majitel

 

VYSTAVOVÁNÍ s praxí – sobota 28.5.2022 – přednášející: Ing.Michaela Hlubučková – jak na vystavování psa? Jak připravit srst, jak naučit psa stát ve výstavním postoji, jak mu pomoci zvládnout výstavní ruch, co si vzít na výstavu sebou. Dozvíte se fígle, kličky a postupy, které Vám vystavovatelé neprozradí 😀 , ale my ano 😀 Těšíme se na Vás.

KOMUNIKACE A JEJÍ VÝZNAM V UČENÍ A TRÉNOVÁNÍ – sobota 27.11.2021 od 14:00h – komunikace je jedním ze základních pilířů vztahu. V přednášce se zaměříme na mezidruhovou a druhovou komunikaci.  Vysvětlíme si její význam, použití a možnosti využití při konfliktech či strachovém chování psa. Čas bude samozřejmě i na vaše otázky a diskuzi u kávy či čaje a malého pohoštění. Cena 500,- / 4 hod.   Místo si rezervujte na mém tel.č: 604 820 019 ve tvaru: jméno psa, plemeno, KOMUNIKACE. Rezervace přijímám i telefonicky.

JAK NA OŠETŘENÍ PSA – sobota 18.12.2021 od 14:00h – mnohdy máme problém psa uklidnit, když mu potřebujeme vyčistit uši, vyčesat ocas či kožíšek. Abychom neměli psa bránícího se jakémukoli ošetření, musíme ho naučit, že nepřijde o “život”, když vezme do ruky kartáč či pinzetu na vyndání klíštěte. Jakým způsobem ho uklidnit a jak ho na takovou akci připravit si ukážeme na přednášce s praxí. Čas bude samozřejmě i na dotazy a diskuzi. Přednáška bude ve vnitřních prostorách a k dispozici bude i malé občerstvení. Cena 500,- délka přednášky 4hod.   Místo si rezervujte na mém tel.č: 604 820 019 ve tvaru: jméno psa, plemeno, OŠETŘENÍ. Rezervace přijímám i telefonicky.

 

 

Výcvik psů hrou pro Vás pravidelně organizuje tzv. “víkendovky” – 2-3 denní výcvikové pobyty s různou kynologickou tématikou.

Cena se řídí délkou “víkendovky”, pozvanými hosty a lokalitou umístnění.

Cena bude vypsaná vždy u jednotlivých “víkendovek”. Můžete si zde prohlédnou fotogalerie z uplynulých akcí.